mobil menu
istanbul tadilat işleri   ara
Anasayfa » Blog » Duşakabin modelleri fiyatları

Duşakabin modelleri fiyatları

Duşakabin modelleri fiyatları Her evin en büyük ihtiyaçlarından bir tanesi duşa kabinin birçok farklı modelleri ve büyüklüğüne, özelliklerine göre de farklı fiyatları bulunmaktadır. Tekneli, teknesiz, camlı, plastik vb. birçok farklı özelliği ve türü bulunmaktadır.

Duşakabin modellerinden en sık tercih edileni ise buzlu teknesiz olan modelidir. Bazı özelliklerinden bahsedecek olursak, kullanılan ana malzeme ise temperli camdan oluşmaktadır. Genel olarak, buzlu bir görünüşü olsa da parlak görünüme sahiptir. Buzlu görünümü sayesinde temizlenmesi oldukça kolaydır. Fiyatı ise marka ve ebatına göre 500-1000 TL arasında farklı fiyat değişiklikleri göstermektedir.

Bir başka en çok tercih edilen duşakabin modelinden bahsedecek olursak, özel seri kare şeffaf duşakabin de son yıllarda popüler olmuştur. İçerisinde sabit ve kayar camlar bulunmaktadır. İçerisinde teknesi bulunmaz fakat isteğe bağlı olarak teknesi de monte edilebilmektedir. Ayrıca, evinize hoş bir estetik katar. Özel seri kare şeffaf duşakabin fiyatı ise markaya ve ebata göre 850 ila 1300 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Diğer bir popüler duşakabin modeli de iki duvar arası 2 sabit 2 kayar şeffaf ön cephe duşakabin modelinden bahsedebiliriz. İçerisinde teknesi bulunmayan iki duvar arası olduğu için oldukça şık bir tasarımı bulunan bu duşakabinlerin kimisi cam iken kimisi plastik malzemeden yapılmıştır. Rulmanlar alt ve üst çift tekerlekli olup bilyalıdır. Ek olarak oldukça kaliteli olan parlak eloksal alüminyum yapılışında kullanılmıştır. Temperli şeffaf camdır. Krom parlak eksiz profil kullanılmıştır. İki duvar arası 2 sabit 2 kayar şeffaf ön cephe duşakabin fiyatımız ise markadan markaya ve ebattan ebata değişiklik gösterse de 700 ile 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Duşakabin modelleri olarak slim tekne ve kabin modelinden de bahsedebiliriz. İçerisinde teknesi de bulunan duşakabin model de akrilik kullanılmıştır. Pencere yapımında ise temperli cam kullanılmıştır. İçerisinde ise sifon olmasa da sizde ekstra ücret ödeyerek satın alabilirsiniz. Ek olarak, temperli cam kullanımı sağlık açısından oldukça önemlidir. Slim tekne ve kabinli duşakabin fiyatları ortalama olarak bahsedecek olursak, markaya ve ebat a göre değişiklik gösterse de 700 ile 1500 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Duşakabin alırken dikkat etmeniz gerekenler

Aslında duşakabin alırken ilk dikkat etmeniz gereken banyonuzun ölçüleri ve konumu. Çok beğendiğiniz bir duşakabin modeli sizin banyonuz için uygun ölçülere sahip olmaya bilir. Bu neden ile öncelik banyo ölçüleri, sonra renklerinin uyumlu ve en önemlisi kullanışlı olmasıdır. Evinizde çocuklarınızı da düşünerek duşakabin büyüklüğünü ona göre ayarlamanızı tavsiye ederiz. Artık en son olarak farklı fonksiyonlara sahip olması ve bunun ücretinin bütçenize uygun olup olmadığını düşünmelisiniz elbette : ) Tüm modellerimiz için bilgi almak, fiyat öğrenmek için online veya hemen 0532 424 73 89 araya bilirsiniz.

Duşakabin fiyatları

Ücretlerin en belirleyici etmeni duşakabin modelinin boyutları ve özellikleridir. Sonrası artık sizin bütçenize kalmış. Ne kadar fazla para o kadar fonksiyonlu değişik özelliklere sahip ve şık tasarımlı duşakabin demektir. Bu sebp ile tek bir duşakabin ücreti söylemek doğru olmaz. Ortalama olarak duşakabin fiyatları 500 TL ile başlar 3000 TL ye kadar çıkan çok geniş modellere sahip duşakabinler vardır. Bizimle hemen iletişime geçerek ölçüleriniz için en uygun, kaliteli ve temiz bir ustalık ile size yardımcı olmak isteriz.

Online veya hemen 0532 424 73 89 araya bilirsiniz.

İstanbul da güvenilir, Duşakabin modelleri fiyatları hizmetleri için doğru yerdesiniz.

Harun Yapı ve İç Dekorasyon İstanbul'da!

Tadilat ve Dekorasyon ile ilgili içerikler [...]

Harun Yapı ve İç Dekorasyon, İstanbul 0532 424 7389
tadilat ve dekorasyon istanbul

Kalite ve güveni birleştiren hizmetler sunan, Harun Yapı ve İç Dekorasyon tüm tadilat hizmetleri için İstanbul da bir telefon kadar uzağınızda!


tadilat facebook tadilat facebook tadilat instagram
www.tadilatcimiz.com
İletişim bilgileri
yetkili servis numarası 0 532 424 73 89
yetkili mail bilgi(et)tadilatcimiz.com
servis saatleri Pazrt - Cumrt : 08.00 - 18.00
yetkili servis adresi Cennet Mah. Ziya Gökalp Cad.

No:34/D Küçükçekmece / İST.

© 2020 Harun Yapı ve İç Dekorasyon İSTANBUL. Gizlilik politikasıTadilat HizmetleriSitemapGoogle xhtml css alexa