mobil menu
istanbul tadilat işleri   ara
Anasayfa » Blog » Ev tadilat listesi

Ev tadilat listesi

Ev tadilat listesi Ev ve iş yerlerimiz, neredeyse günümüzün tamamını geçirdiğimiz mekanlardır. Bu mekanları huzurlu ve estetik bir yer haline çevirmek günün yorgunluğunu alacak ve bizi çok daha huzurlu bireyler haline getirecektir. Kim istemez ki evinin ve iş yerinin muhteşem dizayn ve yapılandırma ile düzeltildiğini.

Dekorasyon ve mimar bir sanattır. İnsanlar ve çalışanlar sanattan etkilenerek hayatlarımızı çok daha huzurlu bir hale getirirken çalıştıkları iş yerlerinden etkilenerek günlük çalışma tempolarının artmasına da yardımcı olabilmektedirler. Dekorasyon, mimar firma ve şirketlerin ev tadilat listesinden bahsedecek olursak, bu listede genellikle komple tadilat ve dekorasyon hizmeti, ev tadilat ve dekorasyon hizmeti, mutfak tadilat ve dekorasyonu hizmeti, banyo tadilat ve dekorasyonu, ofis tadilat ve dekorasyon, fayans ve seramik değişim ve onarım işleri, alçı ve alçıpan işleri, elektrik, su ve sıhhi işlemi hizmeti gibi seçenekleri yer almaktadır.

Tadilat listesi

Sizlerde oturduğunuz zaman evinizin eskiyen yerlerini veya beğenmediğiniz taraflarını görürsünüz. Ve düşlersiniz şu kısma şunu yapsam, balkona bir şömine vb. aklınızda bir liste vardır değil mi? Aklınızdaki ev veya ofisiniz için geçirdiğiniz tadilat listenizi bize gönderin en uygun şekilde fiyat verelim. İstanbul da güvenilir tadilat ustası ile çalışmak ailemiz arasında sizleri de görmek isteriz. Bize online hemen ulaşabilirsiniz.

Ev tadilatlarınızın yaptıracağınız firmanın evinizin zemininin sağlam olması, şık durması gerekir. Zemin kaplama malzemeleri içerisinden epoksi mi parke mi fayans mı çeşit seçilir ve uygulaması yapılır. Tüm bunların ardından ise mobilyalar seçilir, boya badana için renk ve uygulama tercihi yapılır. Eğer uygulamalar arasında varsa asma tavan ve alçıpan çalışmaları yapılır. Ev tadilat listesinde yapılan hizmetleri sürelerinden bahsedecek olursak, ortalama 3+1 bir evin iç dış cephe, seramik yapım ve değişim, mutfak tadilat ve dekorasyon, banyo tadilat ve dekorasyon, ofis ve ev tadilat komple işlemler ortalama olarak 10 gün ile 30 gün arasında bir değişim süresi bulunmaktadır. Fiyatlarından bahsedersek 150-200 metrekare bir evin ortalama komple tadilat masrafı 25.000 ile 50.000 TL fiyat aralığında değişiklik göstermektedir. Sizde evinizin metrekaresine göre ve yaptırmak istediğiniz işlemlere göre fiyat alabilirsiniz. Online olarak iletişim sayfamızdan tadilat masrafları ne kadar tutar hemen bilgi alın.

İstanbul da güvenilir, Ev tadilat listesi hizmetleri için doğru yerdesiniz.

Harun Yapı ve İç Dekorasyon İstanbul'da!

Tadilat ve Dekorasyon ile ilgili içerikler [...]

Harun Yapı ve İç Dekorasyon, İstanbul 0532 424 7389
tadilat ve dekorasyon istanbul

Kalite ve güveni birleştiren hizmetler sunan, Harun Yapı ve İç Dekorasyon tüm tadilat hizmetleri için İstanbul da bir telefon kadar uzağınızda!


tadilat facebook tadilat facebook tadilat instagram
www.tadilatcimiz.com
İletişim bilgileri
yetkili servis numarası 0 532 424 73 89
yetkili mail bilgi(et)tadilatcimiz.com
servis saatleri Pazrt - Cumrt : 08.00 - 18.00
yetkili servis adresi Cennet Mah. Ziya Gökalp Cad.

No:34/D Küçükçekmece / İST.

© 2020 Harun Yapı ve İç Dekorasyon İSTANBUL. Gizlilik politikasıTadilat HizmetleriSitemapGoogle xhtml css alexa