mobil menu
istanbul tadilat işleri   ara
Anasayfa » Blog » Ev tadilat masrafları

Ev tadilat masrafları

Ev tadilat masrafları Evinizi değiştirmek veya aldığınız yeni bir evi tadilat ettirmek istiyor fakat toplam ev tadilat masrafınızın ne olacağı konusunda endişe yaşıyorsanız, doğru adrestesiniz. Bu yazımızda ev tadilat masraflarından bahsedeceğiz. En ucuz ve en kaliteli ev tadilatını yaptırabiliyorken daha düşük bir kalitede fazla bir masraf etmek istemeyiz elbette. Bazı tadilat şirketleri malzeme ve işçilik fiyatını diyerek haksız yere yüksek ücret talep ederek kötü niyet gösterebilmektedirler. Öncelikle, şunu bilmeniz gerekiyor ki ev tadilat masraflarınız evinizin metrekaresine bağlı olmakla beraber evinizin eski veya yeni olması ile de ilişki bulunmaktadır. 2020 yılının ev ve iş yeri tadilat masraf ortalamalarından bahsedecek olursak, 90 metrekare alanı bulunan 2+1 evin tadilat masrafı yaklaşık 42.000 TL civarlarındadır. Bu tadilat masrafının içerisinde birçok tadilat türü bulunuyor. Örnek verecek olursak, mutfak tadilatı, banyo tadilatı, zemin tadilatı, iç ve dış cephe tadilatı, boya işleri, tasarım tadilatı vb. her şey bu tadilat masrafı içerisinde yani bu ücret komple anahtar teslim tadilat fiyatı diye biliriz.

Ev tadilat masrafı ne kadar tutar?

Siz komple tadilat değil de evinizin sadece belirli bir bölümüne yaptırmak isteye bilirsiniz. Bunun için ücretsiz hizmetimiz bizden yaptırmak istediğiniz tadilat masrafı için fiyat teklifi alabilirsiniz. Yapmanız gereken varsa elinizde tadilat listeniz yada aklınızda ki tadilatı bize ulaştırır iseniz alanında uzman ustalarımız en hızlı şekilde hesaplayıp size geri dönüş yapacaktır. Bize tadilat ile ilgili ne kadar ayrıntılı bilgi verirseniz tadilatınız için ödeyeceğiniz ücret o kadar kesin olur. Biz ister online isterseniz de telefon ile 0532 424 73 89 HEMEN ulaşabilirsiniz.

Aklınızda fikir olması için 2020 yılının 160 metrekare 5+1 bir ev veya iş yerinin uzman tadilat masrafı ise yaklaşık olarak 77.500 TL’dir. Bu tadilat masrafı içerisinde ise alçı, boya işleri, dekorasyon işleri, mutfak banyo tadilat işleri, zemin parke düzenleme işleri, pencere ve alçı masrafı, çatı tadilatı vb. tadilat türleri bulunmaktadır yani komple yapılmış bir tamir tadilat işlemleri. 100 metrekare bir alanda 3+1 bir ev veya iş yerinin masrafı ise ortalama olarak 50.000 TL civarındadır. Bun fiyatlar malzeme ve işçilik dahil olarak anahtar teslim yapılan tadilat hizmetleri için örnek olarak verilmiş ortalama ücretlerdir. Bu fiyat içerisinde ise ahşap tadilatı, duvar veya sıva tadilatı, alçı tadilatı, mutfak tadilatı, banyo tadilatı, masa ve sandalye tadilatı, dekorasyon ve masa tadilatı vb. her türde tadilat bulunmaktadır.

Tadilat için ne kadar masraf çıkar

Yukarıda belirttiğimiz fiyatlar ortalama olmakla beraber daha uygun fiyatlarda tadilat türlerinden de faydalanmak mümkündür. Eğer sizde dilediğiniz miktar ücrete sahip değilseniz ev tadilat kredisine başvurarak tadilatlarını gerçekleştirebilirsiniz. Tadilatınız için ne kadar masraf ödeyeceğinizi öğrenmek için hemen iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

İstanbul da güvenilir, Ev tadilat masrafları hizmetleri için doğru yerdesiniz.

Harun Yapı ve İç Dekorasyon İstanbul'da!

Tadilat ve Dekorasyon ile ilgili içerikler [...]

Harun Yapı ve İç Dekorasyon, İstanbul 0532 424 7389
tadilat ve dekorasyon istanbul

Kalite ve güveni birleştiren hizmetler sunan, Harun Yapı ve İç Dekorasyon tüm tadilat hizmetleri için İstanbul da bir telefon kadar uzağınızda!


tadilat facebook tadilat facebook tadilat instagram
www.tadilatcimiz.com
İletişim bilgileri
yetkili servis numarası 0 532 424 73 89
yetkili mail bilgi(et)tadilatcimiz.com
servis saatleri Pazrt - Cumrt : 08.00 - 18.00
yetkili servis adresi Cennet Mah. Ziya Gökalp Cad.

No:34/D Küçükçekmece / İST.

© 2020 Harun Yapı ve İç Dekorasyon İSTANBUL. Gizlilik politikasıTadilat HizmetleriSitemapGoogle xhtml css alexa