mobil menu
istanbul tadilat işleri   ara
Anasayfa » Blog » Tadilat nedir?

Tadilat nedir?

Tadilat nedir? Tadilat, evinizdeki parkelerden tüm ısınma ve yalıtım sistemine varıncaya kadar her şeyin yenilenmesi ve değiştirilmesini kapsayan her şeydir. Örnek verecek olursak, çatı tadilatı evimizin temel yapı taşıdır. Bizde evimizi dış olaylardan korumak için çatımızı düzenli olarak korumak ve bakımını yaptırmak zorundayız ve eğer çatımızın temelinde bir problem olması halinde tamamen değiştirmemiz de çok önemlidir. Çatı tadilatı oldukça uzun süren ve kapsamlı bir tadilat sürecidir. Bu yüzden işinin ehli çalışanların hem estetik hem de konfor açısından çatınızı inceleyip detaylı bir çalışma yapmaları gerekir.

Bir başka tadilat türü ise zemin tadilatıdır. Zemin tadilatı da evimizde ısınma ve estetik açıdan büyük önem taşıyan tadilat kategorisine girmektedir. Zemin tadilatlarında genel olarak parke türleri tercih edilir. Evinde tadilat yaptırmak isteyen kişiler de buna bağlı olarak evine uyabilecek ve ısı yalıtımı yapabilecek parke türlerini tercih etmektedirler. Ayrıca, parke tadilatı oldukça uğraş ve emek gerektiren tadilat türlerinden bir tanesidir. Eğer detaylı olarak incelenmemiş ve işinin ehli olmayan birisi tadilatı gerçekleştirirse parkelerinizde çeşitli sızmalarla karşılaşabilirsiniz.

Bir başka tadilat türü ise boya tadilatlarıdır. Boya tadilatları her ne kadar da kolay bir işlem gibi gözükse de aslında oldukça uzmanlık gerektirmekte usta işidir. Çoğu kişi, boya işlemlerini kendi yapabileceğini düşünerek bu işe kalkışır fakat sonuç beklediği gibi olmayabilir. Özellikle duvarları boya yapacağım diye evdeki eşyaları parkeyi tavanı vb her yeri de boya içinde bırakan olmuştur. Her duvarın kaldırabileceği boya türü farklıdır ve kaliteli boya kullanmama olaylarına karşı daha fazla masraf çıkabilmektedir. Bu sebeple, dilediğiniz renk ve kalınlıkta boyanızı seçtikten sonra işini ehline bırakmanız en doğru seçenek olacaktır.

Bir başka tadilat türü ise dış ve iç cephe tadilatlarıdır. Dış ve iç cephe tadilat türü ise her evde gereklidir. Bunun sebebi ise, ısı yalıtımı ve ses yalıtımı kişilerin evlerinde büyük tasarruf etmesini ve konforlu bir yaşam sürmesini sağlar. Sizde en fazla vakit geçirdiğiniz yer olan evinizde veya ofisleriniz için daha rahat ve mutlu bir yaşam sürmek istiyorsanız evinizin tüm tadilatlarını gerçekleştirdikten sonra evinizin dekorasyonuna karar vermelisiniz.

Tadilat nedir? Aslında mekânların daha yaşanır bir hal alması, huzurlu en önemlisi de sağlıklı ortamlara kavuşmasıdır. Kimse rutubet içinde oturmak veya çalışmak istemez değil mi? Sadece tadilatı inşaat olarak değil de su, elektrik gibi tesisatlar olarak da ele alabiliriz.

Her türlü farklı tadilat işleriniz veya komple tadilat için İstanbul ‘da güvenilir tadilat ustası arıyorsanız doğru adres, Harun Yapı hep yanınızsa. Bizden teklif almadan karar vermeyin, sonra üzülürsünüz.

İstanbul da güvenilir, Tadilat nedir? hizmetleri için doğru yerdesiniz.

Harun Yapı ve İç Dekorasyon İstanbul'da!

Tadilat ve Dekorasyon ile ilgili içerikler [...]

Harun Yapı ve İç Dekorasyon, İstanbul 0532 424 7389
tadilat ve dekorasyon istanbul

Kalite ve güveni birleştiren hizmetler sunan, Harun Yapı ve İç Dekorasyon tüm tadilat hizmetleri için İstanbul da bir telefon kadar uzağınızda!


tadilat facebook tadilat facebook tadilat instagram
www.tadilatcimiz.com
İletişim bilgileri
yetkili servis numarası 0 532 424 73 89
yetkili mail bilgi(et)tadilatcimiz.com
servis saatleri Pazrt - Cumrt : 08.00 - 18.00
yetkili servis adresi Cennet Mah. Ziya Gökalp Cad.

No:34/D Küçükçekmece / İST.

© 2020 Harun Yapı ve İç Dekorasyon İSTANBUL. Gizlilik politikasıTadilat HizmetleriSitemapGoogle xhtml css alexa