mobil menu
istanbul tadilat işleri   ara
Anasayfa » Kurumsal

Kurumsal, Harun Yapı ve İç Dekorasyon

tadilat nedir, tadilat işleri masrafı Harun Yapı ve İç Dekorasyon 1994 den bu yana İstanbul’da hizmet vermeye başmış olmasına rağmen, öncesinde de Türkiye’nin farklı illerinde de hizmetler sunmuş eski, köklü bir firmadır. Önceliğine her zaman müşteri memnuniyetini yerleştirmiş bir hizmet anlayışına sahibiz. Özellikle bizim sektörümüz de bunun çok önemli olduğunu kanaatindeyiz. Ev, ofis vb. bizden tadilat hizmeti alan kişi artık bizim yüzümüz olmaktadır. Gelen eş, dost, müşteri herkes yapılan tadilatı gördüğünde kime yaptırdın? Hangi usta yaptı, Tadilat masrafı ne kadar tuttu gibi birçok soru gelmekte ve oklar elbette ki bize dönmektedir. Bunun bilincinde olarak her işimizi kusursuz ve müşterimizin memnum olacağı şekilde tamamlamak en büyük gayretimizdir.

Tadilat Nedir?

Zamanla kullanılan her malzemenin eskimesi, yıpranması ve deforme olması gayet normaldir. Bunu yanı sıra binalarda tesisatlar dan dolayı da zaman ile arızalanmalar olabilmektedir. Yaptıracağınız tüm bu işlerinin tamamı için tadilat, tamir kelimeleri kullanılmaktadır. Tadilat işleri ev mekân içinde bazı kırma, dökme vb işleri ola bileceği için genel de çekinilerek yapılır veya acili yet yok ise biraz daha ertelenir değil mi? :) Ama usta kişiler, profesyonel bir ekip ile çalışmak tüm bu aklınızdaki kötü senaryoyu tersine çevire bilir. Daha güzeli ferah, huzurlu ve sağlıklı ortamlarda zaman geçirmek için tadilatı ertelemeyin. Hemen bizim ile iletişime geçin.

Tadilat İşleri Hizmetleri

tadilat işleri masrafları Hizmet verdiğimiz tadilat işleri için başlıklar yazacak olursak;
Boya Badana, Elektrik Su Tesisatı, Duşa Kabin, Alçıpan, Alçı Sıva, Kartonpiyer – Stropiyer, Mutfak ve Banyo Dolabı, Fayans Kalebodur, Parke, Pimapen, Sineklik, Menfez, Dekorasyon bunları sayabiliriz. Bunların yanı sıra mekânlarınızı iç dekorasyon ile farklı bir tasarım ile buluşturur dilerseniz de anahtar teslim tadilat suna biliriz. Tamamen sizin isteğinize tadilat listesi oluşturur sadece bunların hizmetini de verebiliriz. Yani aradığınız İstanbul da güvenilir tadilatçı ise doğru yerdesiniz.

Ev Tadilat Masrafları

Evet, çok merak edilen konulardan biriside tadilat masraflarının ne kadar tutacağıdır. Tadilat fiyatı olarak tek bir ücret vermek elbette olmaz. Yapılacak işin niteliği, kullanılacak malzemeler, işin boyutu büyüklüğü vb. hepsinin bilinmesi hesaplanması gereklidir. Eğer elinizde bir tadilat listesi var ise bize online iletişim bölümünden yazın veya isterseniz Hemen 0532 424 73 89 arayıp listenizi paylaşın. Bizde sizin için ne kadar tadilat masrafı çıkar hesaplayalım. İstanbul da bizden teklif almadan karar vermeyin. Harun Yapı İstanbul da güvenilir tadilatçınız, İddia ediyoruz ki ailenizin için bizim tadilatçımız diyeceksiniz. Sizleri mutlu etmek için çalışmaya var gücümüz ile devam ediyoruz ve sizi de büyük ailemiz arasında görmek isteriz.

Tadilat hizmetleri

Referanslar - Yaptığımız İşlerden

Tadilat ve Dekorasyon ile ilgili içerikler [...]

Harun Yapı ve İç Dekorasyon, İstanbul 0532 424 7389
tadilat ve dekorasyon istanbul

Kalite ve güveni birleştiren hizmetler sunan, Harun Yapı ve İç Dekorasyon tüm tadilat hizmetleri için İstanbul da bir telefon kadar uzağınızda!


tadilat facebook tadilat facebook tadilat instagram
www.tadilatcimiz.com
İletişim bilgileri
yetkili servis numarası 0 532 424 73 89
yetkili mail bilgi(et)tadilatcimiz.com
servis saatleri Pazrt - Cumrt : 08.00 - 18.00
yetkili servis adresi Cennet Mah. Ziya Gökalp Cad.

No:34/D Küçükçekmece / İST.

© 2020 Harun Yapı ve İç Dekorasyon İSTANBUL. Gizlilik politikasıTadilat HizmetleriSitemapGoogle xhtml css alexa