mobil menu
istanbul tadilat işleri   ara
Anasayfa » Blog » Mutfak dolabı modelleri ve fiyatları

Mutfak dolabı modelleri ve fiyatları

Mutfak dolabı modelleri ve fiyatları Mutfağınızdan sıkıldınız ve mutfak dolaplarınızın modellerini ve rengini mi değiştirmek istiyorsunuz? Öncelikle, klasik ve sıra dışı birçok mutfak dolabı modeli bulunmaktadır. Bu yazımızda hem mutfak dolabı model çeşitlerinden hem de fiyatlarından bahsedeceğiz. Öncelikle, son zamanlarda en çok tercih edilen modellerden bir tanesi, antrasit membran aspiratör modüllü mutfak dolap çeşididir. Her mutfağa uyum sağlayabilecek dekora sahip olan bu mutfak dolabı türünün kulp malzemesi porselendir ve ray özelliği, tekerlek raylarıdır. Oldukça sağlam ve şık olan mutfak dolabı modeli, her mutfağa uyum sağlayabilmektedir.

Dolaplarınız yıprandı ve değiştirmek istiyorsanız veya yeni bir inşaat için yeni mutfak dolaplarına ihtiyacınız var ise Harun Yapı ve İç Dekorasyon olarak yılların tecrübesi ve uzman kadro, profesyonel işçilik, ustalık ve deneyim ile sizin yanınızdayız. İstanbul’da güvenilir usta tadilat ve mutfak yenilemek için hemen online veya 0532 424 73 89 dan bize ulaşabilirsiniz. Komple tadilat veya yeni inşaat için mutfak dolabı fiyatları daha uygun şekilde olmaktadır. Arayıp proje durumuna göre bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bahsedeceğimiz bir başka mutfak modeli türü ise ankastre modüllü antrasit kahve mutfak dolabı türüdür. Bu mutfak dolabı türünde kullanılan gövde ve kapak malzeme çeşidi suntalam dır. Kulp malzemesi ise sunta lamdır. Oldukça şık ve uyumlu bir mutfak dolabı modelidir. Ankastre modüllü antrasit kahve mutfak dolabının fiyatı ise yaklaşık ortalama 1.500 TL ile 2.500 TL aralığında değişiklik göstermektedir. Bu fiyat tabi ki kullanılan malzeme büyüklüğüne, ölçüye göre farklılık gösterir. Bu şekilde net bir mutfak dolabi fiyatları söylemek doğru olmaz.

Bir başka mutfak dolabı örnek modeli türü ise Cooke & Lewis Endülüs beyaz meşe mutfak dolabı çeşididir. Bu mutfak türünde ise gövde malzeme olarak yonga levha kullanılırken kapak malzeme ise Endülüs beyaz meşe suntalamıdır. Süpürgeliği bulunmaktadır ve kulp malzemesi ise metaldir. Oldukça şık bir tasarımı bulunmaktadır ve çok fazla tercih edilen bir modeldir.
Cooke & Lewis Endülüs beyaz meşe mutfak dolabı modelinin fiyatı yaklaşık ortalama 2.000 TL ile 3.000 TL fiyat aralığında değişiklik göstermektedir.
En çok tercih edilen mutfak model türlerinden bir diğeri ise Atlantik çam-beyaz ankastre ve aspiratör modüllü mutfak dolabı türüdür. Bu mutfak dolabı türünde ise gövde malzeme de ana malzeme de suntalamdır. Alt mutfak dolap ahşap renklerde iken üst mutfak dolabı rengi ise beyazdır. Atlantik çam-beyaz ankastre ve aspiratör modüllü mutfak dolabı türünün fiyatı marka ve ebatına göre değişiklik gösterirken ortalama 2.500 TL ile 4.000 TL arasında değişiklik gösterirken en pahalı mutfak modeli türü arasına girmiştir.


Tüm ihtiyacınız olan mutfak dolabı işleriniz için Hemen iletişim kurabilirsiniz. En kalitelisi, güvenilir ustalar ile İstanbul’da yanı başınızda.

Harun Yapı

İstanbul da güvenilir, Mutfak dolabı modelleri ve fiyatları hizmetleri için doğru yerdesiniz.

Harun Yapı ve İç Dekorasyon İstanbul'da!

Tadilat ve Dekorasyon ile ilgili içerikler [...]

Harun Yapı ve İç Dekorasyon, İstanbul 0532 424 7389
tadilat ve dekorasyon istanbul

Kalite ve güveni birleştiren hizmetler sunan, Harun Yapı ve İç Dekorasyon tüm tadilat hizmetleri için İstanbul da bir telefon kadar uzağınızda!


tadilat facebook tadilat facebook tadilat instagram
www.tadilatcimiz.com
İletişim bilgileri
yetkili servis numarası 0 532 424 73 89
yetkili mail bilgi(et)tadilatcimiz.com
servis saatleri Pazrt - Cumrt : 08.00 - 18.00
yetkili servis adresi Cennet Mah. Ziya Gökalp Cad.

No:34/D Küçükçekmece / İST.

© 2020 Harun Yapı ve İç Dekorasyon İSTANBUL. Gizlilik politikasıTadilat HizmetleriSitemapGoogle xhtml css alexa