mobil menu
istanbul tadilat işleri   ara
Anasayfa » Blog » Sineklik Fiyatları

Sineklik Fiyatları

Sineklik Fiyatları Piyasada bulunan birçok türde ve işlevde sineklik bulunmaktadır. Tüm farklı türdeki sinekliklerin ise fiyatı değişiklik göstermektedir.

En çok kullanılan sineklik türü ise plise sinekliktir. Plise sineklik yorumları, ömrü oldukça uzun olduğu için büyük bir kullanım rahatlığı bulunuyor. Ek olarak, görüntüsünün her odaya, balkona ve terasa uygun olması sebebiyle eviniz için güzel bir estetik alan oluşturmanızı sağlamaktadır. Plise sineklik fiyatları ise evinizin ve balkon ve pencerelerinizin ebat ve boyutuna göre 150 TL ile 300 TL arasında değişiklik göstermektedir. Bir diğer en sık kullanılan sineklik türü ise takmatik sinekliktir. Adından anlayacağınız üzere takmatik sineklik de çıkarılıp takılabilen sineklik türleri arasındadır. Takmatik sineklik de oldukça konfor alanı sağlayan şık çerçevesi ile istediğiniz renk türünü tercih edebileceğiniz sineklik türlerinden bir tanesidir. Takmatik sineklik türünün fiyatından bahsedecek olursak, pencere veya kapınızın ebat ve boyutuna göre 75 TL ile 200 TL arasında değişiklik göstermektedir. Başka sineklik türü ise sürgülü kapı ve pencere sinekliğidir. Bu türler de sürgülü özelliği ile en çok tercih edilen kategoriler arasında girmektedir. Sürgülü kapı ve pencere sineklik fiyatları da pencere, kapı boyutu ve ebatına göre yaklaşık 150 TL ile 300 TL fiyatları arasında değişiklik göstermektedir.

Sineklik ücreti ne kadar?

En doğru sineklik fiyatı için bize almak istediğiniz kapı / pencere ölçülerini göndererek en uygun ve doğru sineklik ücreti ne kadar öğrene bilirsiniz. Dilerseniz online veya 0532 424 73 89 dan bize HEMEN ulaşabilirsiniz.

Bir diğer en sık kullanılan sineklik türünden bahsedecek olursak menteşeli sineklik bu listenin başlarına yer alır. Menteşeli sineklik türünün bu kadar çok tercih edilmesinin sebebi oldukça rahat bir kullanım kolaylığı sağlamasıdır. Menteşeli sineklik, takıp çıkarılabilen hem kapıya hem de pencereye uygunluk gösterebilen konfor vaat eden bir sineklik türüdür. Menteşeli sineklik türünün fiyatı ise ebat ve boyutuna göre değişiklik göstermekle birlikte 50 TL ile 200 TL arasında değişiklik gösterebilmektedir.

Bu farklı sineklik türlerinden bahsedecek olursak, örneğin kedi sinekliğinden bahsedebiliriz. Bu sineklik türünde kedilerin tırnak vuruşlarına dayanıklı olması için diğer sineklik türlerinden daha farklı ve dayanıklı olan çelik telli sineklikler kullanılır. Kedi sinekliklerinin fiyatı ebat ve boyutuna göre 150 TL İle 400 TL arasında değişiklik göstermektedir.

İstanbul da güvenilir, Sineklik Fiyatları hizmetleri için doğru yerdesiniz.

Harun Yapı ve İç Dekorasyon İstanbul'da!

Tadilat ve Dekorasyon ile ilgili içerikler [...]

Harun Yapı ve İç Dekorasyon, İstanbul 0532 424 7389
tadilat ve dekorasyon istanbul

Kalite ve güveni birleştiren hizmetler sunan, Harun Yapı ve İç Dekorasyon tüm tadilat hizmetleri için İstanbul da bir telefon kadar uzağınızda!


tadilat facebook tadilat facebook tadilat instagram
www.tadilatcimiz.com
İletişim bilgileri
yetkili servis numarası 0 532 424 73 89
yetkili mail bilgi(et)tadilatcimiz.com
servis saatleri Pazrt - Cumrt : 08.00 - 18.00
yetkili servis adresi Cennet Mah. Ziya Gökalp Cad.

No:34/D Küçükçekmece / İST.

© 2020 Harun Yapı ve İç Dekorasyon İSTANBUL. Gizlilik politikasıTadilat HizmetleriSitemapGoogle xhtml css alexa