mobil menu
istanbul tadilat işleri   ara
Anasayfa » Hizmetler » Anahtar teslim tadilat

Anahtar teslim tadilat

Anahtar teslim tadilat Tadilat işleri bazı zamanlar da sürprizler ile karşınıza çıkabilir. Bir iş için başlarsınız ama işe başladıktan sonra farklı arızlar veya düzenlemeler gereke bilir. Bu gibi beklenmedik sorunlar size zaman kayıp ettirir. En çok da tadilat işlerinden bu yüzden vazgeçilir bazı durumlarda.

İstanbul'da anahtar teslim tadilat

Farklı tasarım veya tadilat işleriniz için anahtar teslim hizmetlerimizden faydalanmanızı öneririz. Anahtar teslim tadilat nasıl oluyor? Sorunuzun cevabı için öncelikle uzman ekiplerimiz, ustalarımız ile bir toplantı yapılır. Siz isteklerinizi ve buna karşılık ne kadar para harcaya bileceğinizi belirtirsiniz. Sonrasında ustalarımız eviniz veya işyeriniz için nereyi tadilat yaptırmak istiyorsanız, inceleme yaparlar. Bu ön kontrolden sonra tekrar bir toplantı yapılır.

Buraya kadar verilen hizmetlerimiz ücretsiz dir. Yapılan ikinci toplantı da çıkartılan rapora göre bütçenize göre istediğiniz tadilat işlerinin ne kadarı yapılabilir? yapılamayacak kısımlar olur mu? yapılır ise toplam tadilat masrafı ne kadar olur gibi soruların cevabını alırsınız. Sizin kararınıza göre sözleşme imzalanır ve işe başlanır. Bu noktada dilerseniz yaptırmaya bilirsiniz. Hiç bir mecburiyetiniz veya yükümlülüğünüz yoktu.
Tadilat işleri tüm eviniz için geçerli ise ve kalacak bir yeriniz yok ise dileğinize göre sizin için kalacak mekan ayarlaması da yapabiliriz. Bu hizmet ücretli olarak sunulur.
Otel tadilat işleri vb çok daha fazlası için...

İstanbul da güvenilir, Anahtar teslim tadilat hizmetleri için doğru yerdesiniz.

Harun Yapı ve İç Dekorasyon İstanbul'da!

ara

inceleme 642 defa okundu.     meta Anahtar teslim tadilat

Tadilat ve Dekorasyon ile ilgili içerikler [...]

Harun Yapı ve İç Dekorasyon, İstanbul 0532 424 7389
tadilat ve dekorasyon istanbul

Kalite ve güveni birleştiren hizmetler sunan, Harun Yapı ve İç Dekorasyon tüm tadilat hizmetleri için İstanbul da bir telefon kadar uzağınızda!


tadilat facebook tadilat facebook tadilat instagram
www.tadilatcimiz.com
İletişim bilgileri
yetkili servis numarası 0 532 424 73 89
yetkili mail bilgi(et)tadilatcimiz.com
servis saatleri Pazrt - Cumrt : 08.00 - 18.00
yetkili servis adresi Cennet Mah. Ziya Gökalp Cad.

No:34/D Küçükçekmece / İST.

© 2020 Harun Yapı ve İç Dekorasyon İSTANBUL. Gizlilik politikasıTadilat HizmetleriSitemapGoogle xhtml css alexa