mobil menu
istanbul tadilat işleri   ara
Anasayfa » Blog » Ev tadilatı, tadilat kredisi

Ev tadilatı, tadilat kredisi

Ev tadilatı, tadilat kredisi Daha önce tadilat kredisini hiç duymadınız mı? Sizde evinizin dekorasyonunu değiştirmek ve tadilatlarını tamamlamak istiyor fakat elinizde gereken bütçeye sahip değilseniz tadilat kredisi alarak evinizde gerçekleşecek olan tüm tadilat işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Tamirat ve tadilat kredisi olarak geçen bu kredi ile evinizde gereken tamir, boya işleri, ısı yalıtım, zemin tadilatı, dış ve iç cephe tadilatı, banyo tadilatı, ev dekorasyonu, mutfak tadilatı ve diğer kişisel tüm özel tadilatlarınızı karşılayabilirsiniz.

Bu ev ve iş yeri tadilat kredisine özel bankalar ile de ulaşabilirsiniz fakat devlet bankalarının da tadilat kredisi verdiğini biliyoruz. Bu bankalardan ve ev tadilat kredisi veren bankaların faizlerinden bahsedelim. Devlet bankalarının vermiş olduğu tadilat kredilerinden bahsedecek olursak, Ziraat Bankası, vakıfbank, Finans Bankası, Akbank bankasıdır. Bu bankaların vermiş olduğu faizler yaklaşık %1,39 faiz oranıyla ve %0,5 ev tadilat tahsis ücreti ile dilediğiniz gibi ev ve iş yerlerinizdeki tadilat işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

Tadilat Kredisi

Ev tadilatı kredisinin banka kredisi alabilmek için gereken malzemeleri bu krediyi alabilmek için nüfus cüzdanınız, gelir belgeniz, evin tapusu, irtifak tapusu gibi belgelere ihtiyaç duyulmaktadır. Tabi bu bankalar arasında farklılık göstere bilir. Bu sebep ile hangi banka ile çalışmayı düşünüyorsanız sormak en doğrusudur. Tadilat kredisi oranları da bankalara göre değişir. Ama her zaman devlet bankalarının da ki oran çok az da olsa düşük olabilir. Bunu sormanızda fayda var. Ev tadilat kredisini kime ve neye göre veriyorlar diye soruyorsanız, ev tadilat kredisini her banka farklı özelliklere dikkat ederek vermektedir. Örnek verecek olursak, Akbank ev geliştirme kredisinin alabilmeniz için sahip olmanız gereken özellikler, 18 yaşından büyük olmak, kredi notunuzun yüksek olması, kredi alacak kişinin kredi taksitlerinin en az %50’sini karşılayabilecek bir düzeyde olması gerekmektedir. Ziraat bankasının konut geliştirme tadilat kredisinden bahsedecek olursak, bu bankadan kredi alabilmek için sahip olmanız gereken özellikler, Akbank’ın istediği özelliklerin hepsinin olması ve %70’i tamamlanmamış yapım aşamasında olan inşaat binalarına tadilat kredisi verilmektedir. Her banka kendine göre bir şart suna bilir.

İstanbul da güvenilir, Ev tadilatı, tadilat kredisi hizmetleri için doğru yerdesiniz.

Harun Yapı ve İç Dekorasyon İstanbul'da!

Tadilat ve Dekorasyon ile ilgili içerikler [...]

Harun Yapı ve İç Dekorasyon, İstanbul 0532 424 7389
tadilat ve dekorasyon istanbul

Kalite ve güveni birleştiren hizmetler sunan, Harun Yapı ve İç Dekorasyon tüm tadilat hizmetleri için İstanbul da bir telefon kadar uzağınızda!


tadilat facebook tadilat facebook tadilat instagram
www.tadilatcimiz.com
İletişim bilgileri
yetkili servis numarası 0 532 424 73 89
yetkili mail bilgi(et)tadilatcimiz.com
servis saatleri Pazrt - Cumrt : 08.00 - 18.00
yetkili servis adresi Cennet Mah. Ziya Gökalp Cad.

No:34/D Küçükçekmece / İST.

© 2020 Harun Yapı ve İç Dekorasyon İSTANBUL. Gizlilik politikasıTadilat HizmetleriSitemapGoogle xhtml css alexa