mobil menu
istanbul tadilat işleri   ara
Anasayfa » Blog » Komple tadilat ne kadar

Komple tadilat ne kadar

Komple tadilat ne kadar Evinizden, çalışma alanınızdan sıkıldınız ve köklü birtakım yeniliklere mi ihtiyaç duyuyorsunuz? Evinizin havasını değiştirmek ve çalışma alanınızın pozitif kısımlarını mı arttırmak istiyorsunuz? Yapmanız gereken tüm tadilat işlerini kendiniz yürütmeye çalışmak ve dekorasyon ile tek tek kendiniz uğraşarak aylarca sürecek bir döküntü ile aynı yerde kalmanız değildir. Kendinizi profesyonel bir tadilat yapan bir firmaya bırakarak tüm bu tadilat işlerini yalnızca 10 ila 30 gün arasında değişiklik göstermesini sağlayabilirsiniz.

Komple tadilat ücreti ne kadar tutar? 2020

Siz isteyin biz yapalım, her türlü tadilat hizmetlerini kaliteli ustalık ile komple tadilat şeklinde size sunalım. Bunun için ödeyeceğiniz ücret, çıkacak masraflar hakkında bizimle iletişime hemen geçebilirsiniz. İşin şekli, büyüklüğü ve kullanılacak malzemelere karar vermeden komple tadilat masrafı ne kadar olur diye tek bir fiyat vermek doğru olmaz.

Komple tadilat işleri masrafları, hizmetleri

Komple tadilat paketi içerisinde bulunan işlemler olursak, profesyonel uzman ekipler, ilk olarak iç dış cepheleri kontrol ederek başlarlar. Buraları kontrol edip yeniledikten sonra su ve elektrik tesisatlarına bağlı tüm boru ve hatlar kontrol edilerek bir problem veya olası sıkıntı görülmesi halinde tüm hatlar değiştirilir. Daha sonra ise zemin parkeleri kontrol edilir eğer bir sıkıntı varsa değiştirilir veya tamir edilir fakat parke çeşitleri ve stilleri ise müşteri isteğine bağlı olarak da değişiklik gösterebilmektedir. Ayrıca, odalarda yer alan bölme duvarları yıkım ve yapımı sağlanır. Tabi bunların hepsi isteğe bağlı olarak yapılan konuşmalar neticesinde yapılır. Eğer müşteriler herhangi bir değişiklik talep isterse ona göre plan ve taslak çizilir. Alçı duvarlar yenilenir. Boya ve badana işleri komple yapılır ve alanlar sıfır görüntüye sahip olacak şekilde hazırlanır. Aynı zamanda mutfak ve dolap tamiratları ve değişimleri de gerçekleştirebilmekteyiz. Mutfak dolapları yenilene bilir. Mimarlar veya müşteri seçeneğine ve zevkine göre seçilen mutfak dolapları ve masaları değiştirilir daha sonra ise bu zevke bağlı ve uyumlu olan zemin kaplama ve değiştirme işlemleri gerçekleştirilir. Daha sonra ise aynı işlemleri banyoda uygulayarak banyo bölümünü de müşteri zevklerine göre tamamlarız. Banyo tadilat kısmına ise duşakabin ve klozet tarzı değişikliklerine gidilebilir. Modern tadilatlarında kullanılan yüzey kaplama ürünleri de modern yeniliklere uygun yapıda uygulanır. Laminant yüzeyleriniz için en uygun çeşitler kullanılarak yeni mekan tasarımları ortaya konulmaktadır.

İşin özü sizin isteğinize göre her türlü tadilat, tamir ve iç dekorasyon işlemlerinizin hizmeti alanında uzman ekiplerimizce sunulur.

Komple ev tadilatı için yardım istiyorum diyorsanız, komple ev tadilatı ne kadar tutar 2020 masrafları merak ediyorsanız hemen iletişime geçebilirsiniz. Harun Yapı, İstanbul'da.

İstanbul da güvenilir, Komple tadilat ne kadar hizmetleri için doğru yerdesiniz.

Harun Yapı ve İç Dekorasyon İstanbul'da!

Tadilat ve Dekorasyon ile ilgili içerikler [...]

Harun Yapı ve İç Dekorasyon, İstanbul 0532 424 7389
tadilat ve dekorasyon istanbul

Kalite ve güveni birleştiren hizmetler sunan, Harun Yapı ve İç Dekorasyon tüm tadilat hizmetleri için İstanbul da bir telefon kadar uzağınızda!


tadilat facebook tadilat facebook tadilat instagram
www.tadilatcimiz.com
İletişim bilgileri
yetkili servis numarası 0 532 424 73 89
yetkili mail bilgi(et)tadilatcimiz.com
servis saatleri Pazrt - Cumrt : 08.00 - 18.00
yetkili servis adresi Cennet Mah. Ziya Gökalp Cad.

No:34/D Küçükçekmece / İST.

© 2020 Harun Yapı ve İç Dekorasyon İSTANBUL. Gizlilik politikasıTadilat HizmetleriSitemapGoogle xhtml css alexa