mobil menu
istanbul tadilat işleri   ara
Anasayfa » Blog » Tadilat Dekorasyon

Tadilat Dekorasyon

tarih 03/10/2020     inceleme 1232     meta  tadilat, dekorasyon, tadilat masrafları
ara
Tadilat Dekorasyon Hepimiz için evimiz, ofisimiz çalışma mekânlarımız çok değerlidir ve günümüzün en çok vaktini buralarda geçiririz. Bu sebeple, evimizin veya ofisimizin dekorasyonunu en estetik ve konforlu bir şekilde tasarımlamak oldukça önemlidir bu size mutluluk ve huzur verir. Yıllardır kullandığınız evinizin dekorundan sıkıldınız mı? Yeni bir ev alıp baştan aşağı dekorasyonunu yaptırmak mı istiyorsunuz? Yada ofisiniz için aklınızda bir fikir mi var? Bu soruların cevabı evet ise öncelikle yapmanız gereken evinizin yada ofisinizin büyüklüğüne ve istediğiniz lüks seviyesine göre bütçenizi belirlemek. Bütçenizi ayarladıktan sonra kişisel zevklerinizi ve dikkat edilmesi gereken noktaları belirleyin. Tabi bu doğal olarak tadilat için ayırabileceğiniz bütçe ile çok ilgili ne kadar fazla para o kadar güzel mekanlar diye biliriz.

Sonra alanında tecrübeli ve aynı zamanda fiyatınıza en uygun olan dekorasyon firması ile iletişime geçerek tadilat listenizi veya fikirleriniz anlatın ve bir masraflar tablosu isteyin. İstanbul için bu güvenilir firma tabi Harun Yapı :) hayallerinizin uygun fiyatlar ve kalite ile buluşma noktası Harun Yapı İç Dekorasyon. Bize isteklerinizi söyleyin tadilat veya dekore etmek istediğini mekan hakkında bilgi verin size en uygun tadilat masrafları ne kadar hemen çıkartalım. Bunun için bize online veya hemen 0532 424 73 89 ile ulaşabilirsiniz.

Tadilat veya dekorasyon için

Öncelikle, evinizde veya ofis, mekan için değiştirilmesi ve yenilenmesi gereken tüm tesisat işlemlerini ( elektrik tesisatı , su tesisatı vb. ) en iyi şekilde sorun çıkarmaması için de ilk sırada halledilmesi gerekir. Çatı veya bodrum ile ilgili sorunların olup olmadığını kesinlikle kontrol edin. Isı ve enerji tasarrufu için gerekli tadilatlar var mı? Buda önemli bir maddedir. Tabi yapmak istediğiniz tadilata göre değişir belki ama biz genel bir bilgi verelim örnek verecek olursak, evinizdeki her kapının aynı olmasını istemeyebilirsiniz. Kapılarınızın tasarımını ve dayanıklılığına karar vererek modelini seçtikten sonra kapıların tamamının değiştirilmesi gerekebilir. Tadilat aşamasın da parkeler de önemlidir. Evimizi mekanı gösteren en önemli unsur ise parke modelleridir. Lüks ve estetik bir parke de seçebilirsiniz herhangi bir tahta ahşap parke tercihinde de bulunabilirsiniz. Laminat parke en çok tercih edilen parke türlerinden bir tanesidir. Daha sonra ise yapmanız gereken ise pimapen işlemlerini tamamlamaktır. Pimapen işlemlerinizi tamamladıktan sonra ise yapmanız gereken tadilat aşaması alçı, boya ve kartonpiyer seçimleridir. Kimi ev sahibi, yalnızca boya ve alçı işlemlerini isterken kimi ev sahibi ise kartonpiyeri de istemektedir.

Daha sonra ise, sıradaki yapacağınız tadilat işlemi evinizin tasarımıyla alakalıdır. Temel işlemler bittikten sonra mutfağınızın dolaplarına, masa sandalye çeşit ve rengine, salon ve diğer odaların dolap ve oturma gruplarına vb. tüm tasarıma karar verilir. Ek olarak, banyo işine girilerek duşakabin, ve diğer çalışma isteyen işler tamamlanır. Yukarıda saydığımız tüm tadilat dekorasyon işlemlerini yalnızca bir tane dekorasyon firması ile de gerçekleştirebilirsiniz. Fakat yukarıda saydığımız tüm işlemleri değil yalnızca istediklerinizi de yaptırabilirsiniz.

Bizim ile iletişime geçerek yaptırmak istediğiniz tadilat işleri ile ilgili ister tek tek veya komple tadilat hakkında bilgi alabilirsiniz. Sizin için en uygun tadilat masrafları çıkarmak için elimizden geleni yapacağımıza inanın. Mutlu müşterilerimiz arasında sizi de görmek isteriz.

İstanbul da güvenilir, Tadilat Dekorasyon hizmetleri için doğru yerdesiniz.

Harun Yapı ve İç Dekorasyon İstanbul'da!

Tadilat ve Dekorasyon ile ilgili içerikler [...]

Harun Yapı ve İç Dekorasyon, İstanbul 0532 424 7389
tadilat ve dekorasyon istanbul

Kalite ve güveni birleştiren hizmetler sunan, Harun Yapı ve İç Dekorasyon tüm tadilat hizmetleri için İstanbul da bir telefon kadar uzağınızda!


tadilat facebook tadilat facebook tadilat instagram
www.tadilatcimiz.com
İletişim bilgileri
yetkili servis numarası 0 532 424 73 89
yetkili mail bilgi(et)tadilatcimiz.com
servis saatleri Pazrt - Cumrt : 08.00 - 18.00
yetkili servis adresi Cennet Mah. Ziya Gökalp Cad.

No:34/D Küçükçekmece / İST.

© 2020 Harun Yapı ve İç Dekorasyon İSTANBUL. Gizlilik politikasıTadilat HizmetleriSitemapGoogle xhtml css alexa